Tento eshop využíva súbory cookies. Používaním tejto stránky s tým vyjadrujete svoj súhlas. Nastavenie cookies môžete zmenit v nastavení vášho prehliadača.


TOVAR V AKCII


Desigual nová kolekcia

Desigual

 

Takmer každý už počul a určite sa aj stretol s módnou značkou Desigual. Je to snáď najvýraznejšia a hlavne najfarebnejšia móda, ktorá sa na našom trhu pohybuje už niekoľko rokov a presný preklad Desigual znamená niečo ako „nie rovnaký“. Filozofia tejto značky je „byť pozitívny a zábavný“, čo prezentuje aj každou svojou kolekciou. Značka Desigual je známa svojím patchworkovým štýlom, kombináciou rôznych farieb a materiálov. Do podvedomia sa dostala hlavne svojimi farebnými mandalami rôznych veľkostí, čo je najpoužívanejší motív takmer na každom módnom kúsku.

Desigual denimDesigual šatkaDesigual kabelka

Značka Desigual bola založená v Španielsku v roku 1984 podnikateľom Thomasom Meyerom, ktorý je pôvodom zo Švajčiarska. Vyrába dámske, pánske a detské oblečenie, Desigual kabelky a Desigual doplnky a od roku 2012 aj Desigual obuv. V roku 2013 bola do výroby zaradená aj kolekcia bytových doplnkov.

Desigual denim kabelka Desigual denim

V neposlednej dobe sa značka Desigual dostala do podvedomia aj svojou denimovou kolekciou, vyšívané Desigual jeansy a jeansové Desigual bundy sa stali veľmi obľúbenými medzi zákazníkmi.

Desigual nová kolekcia

 

Každú sezónu pripravuje značka Desigual novú kolekciu, ktorá sa nesie v duchu konkrétnej témy, ktorá je potom logom aj na oblečení a kabelkách. Tohoročná kolekcia nesie názov It´s not the same.

Desigual bunda Lacroix christian lacroix

Od roku 2011 spolupracuje Desigual s francúzskym módnym návrhárom Christianom Lacroix, ktorý tvorí pre ňu luxusné kolekcie. Ďalším partnerom bol aj napr. Cirque du Soleil s cirkusovými motívmi ako aj Disneyho detská kolekcia. Keďže aj táto značka sa prispôsobuje módnym trendom, objavuje sa v jej ponuke aj oblečenie a doplnky, ktoré nie sú typické desigualovské s mandalami. Sú nové, netradičné ale rovnako zaujímavé. A hlavne sa odlišujú od mainstreemu dnešnej doby

 

Značka Desigual má obchody takmer v každej krajine po celom svete, vrátane Slovenska a svojimi úspešnými farebnými a nenapodobiteľnými kolekciami, ktoré sa vypredávajú veľmi rýchlo si získava stále nových a nových zákazníkov. Sme radi že aj naše predajne Colorfashion v Rimavskej Sobote a v Lučenci Vám už niekoľko sezón prinášajú aktuálne novinky a radia sa tak medzi najlepšie obchody na Slovensku