Tento eshop využíva súbory cookies. Používaním tejto stránky s tým vyjadrujete svoj súhlas. Nastavenie cookies môžete zmenit v nastavení vášho prehliadača.


TOVAR V AKCII


BIO bavlna prečo áno

Keďže v poslednom období sa pomerne často skloňuje slovo EKO či BIO, rozhodli sa preto mnohí výrobcovia textílií siahnuť po organickej bavlne, ktorá je čím ďalej tým viac žiadaná na trhu. Takmer každý sa chce dnes obliekať trendy a štýlovo a pritom si byť istý, že textílie, ktoré nosí sú zdravotne nezávadné. V dnešnej dobe alergií, či už potravinových alebo zo slnka, je nevyhnutné dávať si pozor nielen na to, čo zjeme ale aj na to, čo si obliekame.

Street One

Organická bavlna je rastlina, ktorá sa pestuje bez použitia syntetických pesticídov, nepoužívajú sa žiadne genetické úpravy či chemické postreky. Tiež pri zbere sa využívajú ekologické spôsoby. Táto bavlna je prísne kontrolovaná a musí spĺňať certifikát GOTS (Global Organic Textil Standard), ktorý je celosvetovo uznávaný. Dnes sa takáto bavlna pestuje už vo väčšine krajín.

Tričká, tielka

Značka Street One, ktorú vám prinášame je jedným z výrobcov, ktorý takúto bavlnu využíva pri výrobe svojich tričiek v línii BASIC. Tričká, ktoré sú farebne jednotné, príjemné na nosenie a kombinovateľné takmer s každým kúskom oblečenia.

Street One

 

Napísala pre Vás Edit